יום חמישי, 17 בדצמבר 2015

מאיר סגל ממשדר עו"ד נועם קוריס כותב על נזקי שמיעה - זכויות עובדים ומעבידים לתבוע...

נזקי שמיעה- זכויות עובדים ומעבידים לתבוע מאת מאיר סגל ממשרד עו"ד נועם קוריס ושות'

                      עו"ד נועם קוריס בפייסבוק
·                     עו"ד נועם קוריס ביוטיוב
·                     עו"ד נועם קוריס בטוויטר
·                     עו"ד נועם קוריס בגוגל פלוס
·                     עו"ד נועם קוריס, קבוצת עורכי דין בפייסבוק
·                     עו"ד נועם קוריס ב pinterest.com

המאמר עוסק בהגדרות של "נכות בעבודה" ע"י המוסד לביטוח לאומי ומפרט מהם סוגי הפגיעות הנחשבים לתאונות בעבודה.

תכשיטי גולדפילד
נכתב על ידי <a href="https://www.articles.co.il/author/46606">דן סונגו</a>


בשנים האחרונות אנחנו רואים יותר ויותר גברים רוכשים תכשיטים ולא מתביישים ללכת איתם. אנחנו יכולים לראות הרבה מאוד גברים עונדים עגילים עם יהלומים, שרשרות זהב, טבעות יוקרתיות, צמידים ועוד. אופנה זו החלה בקרב קבוצות שונות באוכלוסייה ומהר מאוד התפשטה בקרב גברים מכל המעמדות, מכל המקומות.
אם בעבר תכשיטים בכלל ועגילים או צמידים בפרט נתפסו כמשהו נשי, הרי שבמהלך השנים יותר יותר גברים רוכשים אותם ונהנים מהם. אם בעבר עגילים נתפסו כדבר שרק בשולי החברה גברים היו עונדים והיו תקופות שאפילו זה נתפס כסוג של מרד של גיל ההתבגרות, הרי שכיום גברים מבוגרים לא מתביישים לעשות חור באוזן ולענוד עגיל זהב, לעיתים קרובות יש בעגיל גם יהלום. לעיתים מדובר על עגיל שנקנה להם על ידי בת זוגתם כאות וסמל לאהבתה אליהם.
אחד מסוגי התכשיטים האהובים ביותר על ידי גברים הם תכשיטי גולדפילד. מדובר בתכשיטים ייחודים שמכילים לפחות 5 אחוז זהב, 12 קראט ומעלה. מדובר על תכשיטים ייחודים עם ציפוי עבה שאפשר למנוע קילוף שלו. תכשיטי גולדפילד מונעים גם התחמצנות והשחרה. הרבה פעמים בשביל תכשיטים מסוג זה משתמשים בחומרים כמו נחושת או פליז בשביל ליצור תחושה שזהב הרבה יותר איכותי. תכשיטי גולדפילד פופולאריים בין היתר בזכות העובדה שהם עמידים וחזקים מאוד ויכולים להישמר שנים רבות בלי שום בעיה.
גברים אשר רוצים לרכוש תכשיטי גולדפילד יכולים למצוא אותם במגוון מקומות, החל מחנויות תכשיטים כולל חנויות שמתמחות בתכשיטים בעיצוב אישי, כמו כן באתרי אינטרנט שונים אשר מציעים תכשיטים לגבר במחירים מוזלים, וכן ברשתות שונות של תכשיטים לכל. שם אפשר למצוא לצד תכשיטי גולדפילד גם תכשיטים מסוגים שונים.
כיצד קונים תכשיטים 
רכישת תכשיט היא איננה דומה לרכישה של מוצרים אחרים ולו בגלל המחיר הגבוה של התכשיט, בפרט אם מדובר בתכשיט שיש לו יהלום והוא עשוי זהב. אז מדובר בתכשיט שיכול להתחיל מאלפי שקלים ולהגיע גם לעשרות אלפי שקלים. מן הסתם בסכומים כאלה רכישת התכשיט תיעשה בחנות מוכרת ואמינה על ידי אנשים שמתמחים ומבינים בתכשיטים.
במידה ומדובר על תכשיטים לגבר ברמה בינונית, הרי שיש לבחון מספר דברים בעת רכישת התכשיט. כמובן שהבסיס הוא לבדוק אם התכשיט מוצא חן בעיניכם והאם הוא מתאים למה שאתם מחפשים. אך לאחר מכן יש לבדוק את האיכות שלו יש לבדוק את הזהב, את הציפוי, את היהלום והאבן, כיצד בנויות שכבות הזהב, מה רמת השחיקה שלו וכן איזה סימון יש עליו לקראט, בדרך כלל הסימון יכלול את רמת המשקל של הזהב ביחס לקראט. כל שהרמה גבוהה יותר כך התכשיט ייחשב יקר יותר.
חשוב מאוד לוודא את איכות התכשיט ואיכות הזהב, כמו כן אם בתכשיט עם עיצוב אישי, יש לבדוק את הגימור שלו וכיצד הוא בנוי על מנת שלא תגלו שריטות או שברים.
כאשר אתם רוכשים תכשיט תבקשו לקבל עליו גם אחריות וגם תעשו עליו ביטוח, כך שאם חס וחלילה קורה לו משהו, אתם לא תפסידו כסף. חשוב גם לבדוק שהתכשיט נקנה במקום איכותי אשר ומוכר. כך תוכלו לישון בשקט שהתכשיט שרכשתם הוא גם איכותי, גם יפה אך לא פחות חשוב, זהב טהור אמיתי.


http://hershkojewelry.co.il/
תכשיטים לגבר, טבעות, צמידים ועוד בהרשקו תכשיטים

מקור המאמר:<a href='http://www.articles.co.il/article.php?id=175562'> articles.co.il</a>
האמור אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי
אודות משרד עו"ד נועם קוריס ושות'
·          
מאמרים פרי עטם של צוות משרד עו"ד נועם קוריס
מאמרם מאת עו"ד נועם קוריס
מאמרים מאת עו"ד 
נועם אברהם
מאמרים מאת עו"ד 
נועה מאיר

עו"ד על משרד עו"ד נועם קוריס ושות:

נועם קוריסנועם קוריסנועם קוריסנועם קוריסנועם קוריסנועם קוריסנועם קוריסנועם קוריסנועם קוריסנועם קוריסנועם קוריסנועם קוריסנועם קוריסנועם קוריסנועם קוריסנועם קוריסנועם קוריסנועם קוריסנועם קוריסנועם קוריסנועם קוריסנועם קוריסנועם קוריסנועם קוריסנועם קוריסנועם קוריסנועם קוריסנועם קוריסנועם קוריסנועם קוריסנועם קוריסנועם קוריסנועם קוריסנועם קוריסנועם קוריסנועם קוריסנועם קוריסנועם קוריסנועם קוריסנועם קוריסנועם קוריסנועם קוריסנועם קוריסנועם קוריסנועם קוריסנועם קוריסנועם קוריסנועם קוריסנועם קוריסנועם קוריסנועם קוריסנועם קוריסנועם קוריסנועם קוריסנועם קוריסנועם קוריסנועם קוריסנועם קוריסנועם קוריסנועם קוריסנועם קוריסנועם קוריסנועם קוריסנועם קוריסנועם קוריסנועם קוריסנועם קוריסנועם קוריסנועם קוריסנועם קוריסנועם קוריסנועם קוריסנועם קוריס

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה